Новини

13.04.2021

Алан Бадоєв запускає власну фабрику зірок

Алан Бадоєв – ім’я-бренд, який за 20 років активної роботи в індустрії інтертейменту в корені змінило уявлення про музичний та телевізійний ринок в СНД.  Зібравши велику команду фахівців, Алан представляє рекламному ринку креативне агентство Badoev ID.

ДНК компанії – «We do not serve.  We create ».  Агентство бачить свою місію саме в колаборації та співтворчості з самими топовими брендами і клієнтами, вдихаючи таким чином нове життя в креативну індустрію України, створену українцями.  Елемент співтворчості для Badoev ID є ключовим.  Співпраця передбачається як win-win колаборацію бренду Badoev ID з брендом клієнта, де обидві сторони об’єднані спільною метою.  Ця мета – пошук і втілення новаторських підходів до створення рекламних рішень і стратегій.

Badoev ID функціонує як агентство, яке надає повний цикл рекламних послуг.  Окрема увага буде приділятися напрямку celebrity marketing – грамотній роботі з зірками.  Це ключовий елемент в підході Badoev ID.  Взявши за основу досвід Алана в роботі з артистами, розуміючи їх психологію і специфіку роботи в українському шоу-бізнесі в цілому, агентство виступить сполучною ланкою між зірками і брендами, які хочуть по-справжньому яскравих проявів.  Для цього в Badoev ID вже розроблені унікальні моделі успішної співпраці двох сторін.

З одного боку, агентство зможе залучати для креативної реклами відомі особи українського шоу-бізнесу.  А з іншого – безпосередньо в створенні продукту братимуть участь кращі в своєму роді моделі, фотографи, стилісти, дизайнери, оператори та інші представники креативної індустрії, об’єднуючись в «єдину фабрику талантів» Badoev ID.

Алан Бадоєв: “Світ реклами може бути цікавим.  Українські бренди можуть бути унікальні.  Разом з Badoev ID можливо все “.

Зовсім скоро Badoev ID оголосить про свої перші колабораціі з брендами.

Актуальні новини
Прем’єра дуету: група Агонь і Jah Khalib представили спільну пісню «Гори-гори»

«Гори-гори» – результат спонтанної зустрічі артистів на київській студії і сама «доросла» пісня в репертуарі агонії. Реліз треку відбувся…

Детальніше
Денис Реконвальд повернувся до школи!

Фотосесія у шкільному спортзалі, випускний вальс і перший поцілунок з однокласницею: Денис Реконвальд презентував зворушливий кліп «Перший поцілунок» з…

Детальніше