Новини

11.11.2021

Амадор Лопес став справжнім українцем!

Співак та хореограф Амадор Лопес живе в Україні вже понад 17 років. Всі ці роки він називав себе справжнім гуцулом, але тепер це не просто слова, а правда. Амадор Лопес набув українського громадянства.


Багато років шоумен хотів стати громадянином країни, де він живе і працює. І ось нарешті йому це вдалося. Але, як виявилося, не до кінця… Щоб стати повноправним громадянином України, Амадору необхідно відмовитися від венесуельського паспорта. Артист має на це два роки. Зараз, у рамках пандемії, це неможливо, тому що виїзд для нього майже скрізь закритий.

– Як тільки я приїхав в Україну, я зрозумів, що тут я «свій» і вже багато років хотів стати громадянином цієї країни. І ось, як тільки ця нагода стала близькою, почалася пандемія, як нова перешкода. В Україні немає Посольства Венесуели, там політично-економічна криза, під час якої всі «паперові справи» відкладаються на незрозумілий термін, та ще й через всілякі обмеження я не можу поїхати в ті країни, де воно є. Це просто якесь зачароване коло. Я вже навіть не знаю, що робити – просити пана Президента допомогти та підтримати мене у прагненні завершити цей процес? Я начебто і тут, але і не тут)) Сподіваюся, мені вдасться вирішити це питання, і незабаром я буду повноцінним громадянином України! – поділився Амадор Лопес.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше