Новини

16.04.2021

Артем Пивоваров насправді – жінка!

16 квітня відбулася прем’єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова – «Рандеву»!
Танці на підборах, віджимання на пальцях, переодягання в кардинально різні образи, 5 несхожих персонажів, в тому числі роль жінки – і все це у виконанні одного Артема!

«Рандеву» – це перша глава стихії повітря. Яскрава відеоробота відображає багатогранне музичне наповнення самої пісні, передаючи її настрій в соковитих кадрах і епатажності героїв. У пісні задіяно безліч живих музичних інструментів – акустичні гітари, трембіта, дудук, сопілка, труби і навіть азіатські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

Ідея кліпу – показати, як важливо «ходити на рандеву» з самим собою, відкриваючи в собі нові дивовижні світи, часом «сплячі» і затаєні в повсякденному житті. Показати, що кожному з нас може бути неймовірно захоплююче і цікаво навіть наодинці з собою.


Режисером відеороботи став незмінний Тарас Голубков, який в черговий раз разом з Inakshe production не побоялися експериментів і взяли на себе виклик здивувати і викликати посмішку у глядача.


Прибиральник в готелі, танцюючий офіціант, дама в капелюсі, самозакоханий красень, невгамовний мексиканець – всі образи продумувалися і опрацьовувалися командою протягом місяця, приміряючись на головного і єдиного актора – Артема.
З’єднав всі рухи героїв в єдиний органічний малюнок в кадрі – хореограф-постановник Олесь Пасічник.
Зйомки проходили в одному з найрозкішніших готелів Києва – «Fairmont Grand Hotel».

Артем Пивоваров: «Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене як новий «виток» в моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 абсолютно різних ролей. Одна з головних ідей полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює в незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву »

Тарас Голубков: «Найголовніше – це принципово нова робота і підхід до зйомок для мене і Артема. В цьому кліпі кардинально новий Пивоваров, який розкривається для нас з глядачами і слухачами з того боку, що, напевно, ще не була показана в кліпах так широко і так яскраво. В “Рандеву” це відобразилося в повній мірі і на всі 200%. Вся робота тримається на акторській майстерності і характері одного Артема. Хотів би ще раз підкреслити, що таких емоцій, такий міміки і такого відриву ми ще не бачили в інших його кліпах ».

Актуальні новини
Прем’єра дуету: група Агонь і Jah Khalib представили спільну пісню «Гори-гори»

«Гори-гори» – результат спонтанної зустрічі артистів на київській студії і сама «доросла» пісня в репертуарі агонії. Реліз треку відбувся…

Детальніше
Денис Реконвальд повернувся до школи!

Фотосесія у шкільному спортзалі, випускний вальс і перший поцілунок з однокласницею: Денис Реконвальд презентував зворушливий кліп «Перший поцілунок» з…

Детальніше