Новини

19.12.2019

Артем Пивоваров показав свій «Дом»

Сьогодні, 19 грудня, у День святого Миколая відбулася фінальна цього року прем’єра нового відеокліпу Артема Пивоварова на пісню «Дом». Це вже п’ята відеоробота артиста за рік!

Цю дату Артем вибрав не дарма: «Дом» – це симбіоз почуттів і трепетних спогадів про дитинство, про місце, в якому було своє чарівництво, і яке кожен з нас зберігає у своєму серці все життя незважаючи на час і відстань.

 

Трек «Дом» став лід-синглом нового альбому Артема Пивоварова «Земной», який вийшов 8 листопада. Саме «Дом» отримав безліч хороших рецензій від музичних критиків і захоплених відгуків від шанувальників.

Ідея відеокліпу полягає в тому, щоб показати, наскільки важливий пошук свого дому для кожної людини. Крізь призму історій героїв ми бачимо його здобуття кожним із них у різних інтерпретаціях. Але незмінним залишається одне – в знайденому чи раніше забутому домі головне – це рідні люди, рідні душі. Це збереження і оберігання того самого теплого домашнього вогнища, яке і створюють наші близькі. У самій відеороботі ми бачимо, як ці ключові моменти режисер підкреслює за допомогою гри з кольором.

 

«Для мене було важливо зберегти первісну ідею, яку ми закладали в нашій пісні« Дом », і при цьому передати її візуально за допомогою метафор, не використовуючи зовсім вже прямі асоціації. І ми з Тарасом, мені здається, впоралися з цим завданням. У нас є кілька персонажів. Відбувається низка подій, які так чи інакше нагадують кожному з нас про важливе в нашому житті місце, яке створюють рідні нам люди. Хочу також зазначити, що відкритий простір просто неба, безкраї поля, море обрані невипадково, адже тонкою лінією крізь весь новий альбом проходить ідея-нагадування про те, що наша Земля – це і є наш великий дім. Бурхлива стихія (в дні зйомок був страшенний шторм) допомагала нам створювати картину», – розповів Артем.

Зйомки проходили в Одесі протягом кількох найхолодніших днів осені. Неймовірна палітра природних фарб від сходу до заходу сонця внесла у відео свою чарівність.

Режисером кліпу виступив незмінний Тарас Голубков зі своєю командою Inakshe Studio.

«Одесу запропонував наш виконавчий продюсер продакшну Inakshe Studio Дмитро Бонд.

Коли я написав тритмент, ми довго думали, де це все знімати, з огляду на погодні умови і холодний сезон. І все-таки ризикнули зупинитися на Одесі. Неймовірна локація: море і атмосфера, яка потрібна нам для відео. Ідея кліпу – шлях додому. Ми показуємо різні історії, різні долі людей, які прагнуть віднайти свій дім. Повернутися до рідних. Або ж зустріти нових друзів, людей, близьких за духом», – поділився режисер.

 

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше