Новини

10.01.2020

Бадоєв. Світ, який створив Алан

10 січня в видавництві «ІРІО» виходить книга, присвячена відомому українському режисерові у Східній Європі і Азії Алану Бадоєву.  Багатосторінкове інтерв’ю музичного журналіста Ігоря Панасова з іменинником і його найближчим оточенням приурочено до 39-річчя Алана.

 

Видання складається з семи розділів, кожен з яких висвітлює ключові етапи з життя Бадоєва і його близьких людей.  У розділах «Кінорежисер», «Кліпмейкер», «Продюсер», «Телеведучий», «Телережисер» розкривається кожне з творчих амплуа, заявлених в назві.  Завершує книгу розділ про масштабний проект, який зараз реалізує Алан Бадоєв – про зйомки 25 відеокліпів для артистів з Китаю.  У книзі використані унікальні фото з особистого архіву режисера.

 

Основою книги «БАДОЄВ.  Світ, який створив Алан »стали інтерв’ю з її головним героєм, які провів в 2018-2019 рр.  автор Ігор Панасів – музичний журналіст, який працював в різні роки в журналах «Esquire Україна» і Viva !, головний редактор онлайн проектів Cultprostir і Karabas LIVE.

 

Видання виходить за підтримки Secret Service Entertainment Agency – компанії вже більше 10-ти років представляє інтереси Бадоєва і його продюсерських проектів.  «Шоу-бізнес, яким ми його знаємо на сьогодні, багато в чому створив Алан», – говорить у своєму інтерв’ю для книги генеральний продюсер Secret Service EA Михайло Ясинський.

 

«БАДОЄВ.  Світ, який створив Алан »- історія про українського режисера, який зняв понад 500 кліпів, кілька фільмів і телепроектів.  Про продюсера двох артистів – Макса Барських та TAYANNA.  Про хлопчика з донбаської Горлівки, який з дитячих років вражав своєю фантазією і активністю.  Про професіонала, який вміє навколо себе збирати ідеальну команду.  Про майстра, чий талант кардинально вплинув на розвиток індустрії розваг в Україні та за її межами.  Про людину, яка вміє дружити, цінувати кожну хвилину життя і заражати своєю радістю оточуючих.  Його звути Алан Бадоєв, і він творить історію шоу-бізнесу.

 

Презентація книги запланована на лютий 2020 року.

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше