Новини

03.07.2020

Бойфренд Майлі Сайрус допомагає їй впоратися із тверезим життям

Минулого тижня 27-річна зірка Майлі Сайрус зізналася, що вже півроку веде тверезий спосіб життя.  Як розповів інсайдер, багато в чому це заслуга її 23-річного бойфренда Коді Сімпсона, який її дуже підтримує і допомагає впоратися з залежностями.

«Вона дуже щаслива, що зустрічається з Коді. Він виступає за чисте, здорове життя і підтримує її тверезий спосіб життя», – говорять інсайдери.

З австралійським співаком Майлі зустрічається з жовтня минулого року – їх відносини почалися після нетривалого роману співачки з Кейтлін Картер, який Сайрус закрутила незабаром після розставання зі своїм чоловіком Ліамом Хемсвортом.

У лютому Сімпсон зізнався, що він теж став вести тверезий спосіб життя, і зазначив, що це найкращим чином позначилося на його самопочутті.

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше