Новини

11.12.2020

Денис Реконвальд збрив волосся і зізнався у самоті

Зовнішні та внутрішні метаморфози: Денис Реконвальд збрив волосся налисо і заспівав про занепалу дівчину.

Коротка стрижка, самовпевнений погляд, надрив у голосі і нове звучання – схоже, артист переживає душевну трансформацію, яка безпосередньо відображається у його музиці. Новий трек “Седая Луна” наскрізь просякнутий емоціями на межі, а образ складно зіставити з фото усміхненого хлопця-блондина, опублікованими в Instagram кількома тижнями раніше.

Всі ми відчуваємо себе самотньо час від часу з різних причин, у кожного вони свої і про них не прийнято говорити. Зовнішнє часто мовчазно кричить про те, що всередині, тільки ніхто не чує. – прокоментував артист. – Трек “Седая Луна” про самотню дівчину-планету, яка оступилась, втратила себе і опинилась у безвихідній ситуації. Ця пісня відображає всіх нас в різні періоди наших життів, і мене відображає.

Трек був записаний практично з одного дубля за 5 хвилин. Емоцію Денису Реконвальду не довелося приміряти, артист зізнавсь, що пісня повністю відповідає його внутрішньому стану зараз. За кілька днів до релізу артист поділився відео, де сам себе поголив наголо.

Розривний сингл Дениса Реконвальда “Седая Луна” – тригер для всіх, хто хоча б один раз переживав самотність або переживає її зараз, і він вже доступний для завантаження на всіх музичних платформах.

Актуальні новини
Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера. У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення…

Детальніше
Співак Джо Джонас тепер актор?

Слідом за успішною кінокар‘єрою брата Ніка Джонаса, старший Джо Джонас теж вирішив спробувати себе у ролі актора. Днями, стало…

Детальніше