Новини

05.10.2020

Денис Реконвальд зізнався у своїй залежності!

Подібно “Парфумеру”, який знаходиться під владою ароматів, співак Денис Реконвальд розкриває образ закоханого, залежного від почуттів в своєму новому синглі Fetish. Як і у головного героя відомого фільму, сценарна історія артиста в пісні наповнена таємницею і навіть містикою.

Вперше з виходом треку Денис Реконвальд розповів про власну емоційну залежність в минулому, яка і через багато років нагадує йому про себе.

– Це були почуття, коли ти обожнюєш людину. Її сміх, очі, манера розмовляти – як дурман, який потрапляє в кров. Я прокидався і засинав з думкою про неї, – відверто поділився співак. – Коли почув демо пісні Fetish, всередині все стислося, я немов  повернувся в той час, згадав, знову прожив.

Незмінному автору артиста, Микиті Кисельову, перші рядки пісні прийшли вночі разом з пробудженням після дивного сну: “Мені снилися образи зав’язаних очей, сталевого серця, відкритого за допомогою ключа … З цих символів витекла ключова фраза: «Ты мой фетиш, холодный титан» і перші рядки пісні: «Завязаны глаза, ориентация – звук». Останнє – це коли ти в темряві йдеш на світло того самого манливого, що тебе вабить в людині. І в цей момент не існує нічого іншого.

За словами автора, весь трек був записаний за одну дощову київську ніч, а фінальне аранжування від першої версії відрізняє лише кілька обрамлених звуків.

Сам співак додав, що та нерозділена закоханість, єдине велике почуття в його житті, подарувала йому одні з найсильніших емоцій і можливість писати вірші, які він поки так i не наважується показати.

– Fetish – це пісня, в якій живе моя особиста історія і, я впевнений, багато хто впізнає в ній свою. Вона для тих, хто не боїться експериментів, екстремальної любові і, незважаючи ні на що, готовий відкрити те саме сталеве серце для нового і невідомого. «Твое тело – это мой храм» – рядок-код, зашитий в тексті, і він уособлює всю красу справжніх почуттів. Слухайте в навушниках, так більш проникливо, – Денис Реконвальд.

Магічний трек Fetish Дениса Реконвальда прямо зараз доступний для завантаження на всіх музичних платформах.

Актуальні новини
Неллі Фуртаду готується перевидати дебютний альбом

Володарка Греммі, співачка та автор пісень, Неллі Фуртаду святкує двадцятиріччя своєї дебютної платівки Whoa, Nelly!, яку презентувала 24 жовтня…

Детальніше
The Chainsmokers постраждали від Covid-19

Організаторів концерту дуету  The Chainsmokers в Саутгемптоні в липні 2020 року оштрафували на 20 000 доларів. На автошоу із…

Детальніше