Новини

08.12.2021

Дрейк відмовився від нагороди Греммі

Канадський репер Дрейк звернувся до Національної академії мистецтва та техніки грамзапису із проханням прибрати його зі списку номінантів на музичну премію «Греммі» за 2022 рік. Схоже, це рішення було ухвалено Дрейком та його керівництвом, і комітет «Греммі» задовольнив прохання.

Canadian rapper Drake accepts the award for Best Rap Song for “Gods Plan” during the 61st Annual Grammy Awards on February 10, 2019, in Los Angeles. (Photo by Robyn Beck / AFP) (Photo credit should read ROBYN BECK/AFP via Getty Images)

Дрейк був одним із п’яти номінантів на найкращий реп-альбом за «Certified Lover Boy» та «Найкраще реп-виконання» за свою пісню «Way 2 Sexy» за участю Future та Young Thug.  В результаті голосування за цими двома реп-категоріями відбуватиметься лише з чотирма номінантами.

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше