Новини

31.07.2020

Дуа Ліпа та скандал на MTV VMA

Номінанти на премію MTV Video Music Awards були оголошені всього декілька годин тому. Лідерами за кількістю номінацій стали Леді Гага і Аріана Гранде (по дев’ять у кожній), в шести номінаціях претендують на нагороди Біллі Айлиш і Weeknd, в п’яти – Тейлор Свіфт.  У той же день стартувало глядацьке голосування в 15 гендерно нейтральних категоріях, включаючи «Відео року», «Артист року», «Краще карантинне виступ» та інших на офіційному сайті каналу. Воно триватиме до 23 серпня, а в номінації «кращий новий артист» – до дня вручення нагород.  Церемонія MTV VMA 2020 відбудеться 30 серпня в Брукліні, Нью-Йорк.  Формат її проведення буде названий пізніше.


В центрі скандалу опинилася британська співачка Дуа Ліпа. Як виявилося, Дуа не отримала жодної важливої номінації, на що фанати і багато користувачів Твіттера дуже бурхливо відреагували, вважаючи, що відеографія співачки є однією з кращих в цьому році і заслужила потрапити в головні номінації.

Все ж, MTV повністю не проігнорували роботи співачки і помістили кліпи «Physical» і «Don’t  Start Now» в чотири технічні номінації, серед яких «Краща режисура» і «Краща хореографія».  Однак, в разі перемоги, Дуа не отримає статуетки ні в одній із заявлених категорій.

 

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше