Новини

22.06.2020

Джастіна Бібера звинуватили у домаганні

Фанатка Джастіна Бібера звинуватила його в згвалтуванні через 6 років.

Днями, дівчина на ім’я Деніел написала в мережі, що стала жертвою сексуального насильства з боку популярного артиста. Вона повідомила, що 9 березня 2014 року, будучи 21-річною, відвідувала з друзями щорічний фестиваль SXSW, в рамках якого виступав Бібер. Після концерту до неї нібито підійшов чоловік і запропонував зустрітися з Джастіном. Дівчина зізналася, що дала згоду і попрямувала в престижний готель Four Season, який розташований в Остіні, штат Техас.  За словами Деніель, Бібер наполягав на більш тісному спілкуванні.  Вона погодилася поцілуватися з ним, але виконавець захотів більшого.

Музикант відреагував на заяву дівчини в своєму твіттер-акаунті, пообіцявши подати позов за наклеп.

Джастін підтвердив, що дійсно виступав на фестивалі в Остіні.Однак Бібер нагадав, що був тоді разом зі своєю екс-коханою Селеною Гомес. Співак опублікував серію спільних з нею фото, які папараці зробили в той день. Артист зазначив, що вони з Селеною жили пару днів в готелі Westin. Джастін повідомив, що ніколи не був у готелі Four Seasons, в якому він нібито згвалтував Деніель. Виконавець запевнив, що його слова може підтвердити адміністрація готелю.

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше