Новини

23.02.2021

Електронний дует Duft Punk оголосив про розпад

Електронний дует Daft Punk оголосив про свій розпад. Днями, ця музична компанія оприлюднила на своєму YouTube каналі восьмихвилинний кліп  «Epilogue», і як виявляється, останній кліп гурту.

Ролик містить фрагменти їх фільму 2006 року «Electroma»: одягнені у фірмові чорні костюми, сріблястий і золотий шоломи і рукавички учасники Daft Punk в повній тиші йдуть по пустелі, де один з них підриває себе, а другий – відправляється в сторону заходу під звуки музики  і дитячого хору з синглу «Touch».  На екрані також з’являється напис з роками існування колективу – 1993-2021.

Ще минулого року повідомлялося, що Daft Punk веде переговори про створення музики для нового фільму Даріо Ардженто, а також, що Disney звернулося до них з проханням записати музику для їх наступного фільму франшизи «Трон».  Можливо, що цю роботу вони встигли зробити до розпаду.

Актуальні новини
Співачка та телеведуча Music Box ULIANA ROYCE підірвала TikTok

Співачка ULIANA ROYCE зовсім скоро представить наймасштабніший кліп в своїй кар’єрі на трек «Мои правила».  Прем’єра відео відбудеться в…

Детальніше
TVORCHI презентували сингл та анонсували вихід альбому

З чистої сторінки: гурт видалив усі фото на власному профiлi у Instagram та заспівав про самоідентифікацію. “Вiч-на-віч” – перший…

Детальніше