Новини

10.11.2020

Freedom Jazz мотивує: зірки підтримали челендж без ретуші!

Злата Огнєвіч, Анастасія Кожевнікова, Dj NANA, LAUTA та інші відомі дівчата показали себе без ретуші в підтримку челенджу Freedom Jazz #myfreedomismybeauty.

Новий соціальний мейнстрім задав girls-бенд Freedom Jazz. Після недавньої публікації в українському глянці фотосесії в купальниках без ретуші, яка дала великий відгук серед як жіночої, так і чоловічої аудиторії, артистки запустили Instagram-челендж в підтримку здорового бодіпозитиву і прийняття себе.

Учасницями челенджу стали дівчата, які поділилися своїми фото без обробки та історіями прийняття себе і власного тіла з усіма його особливостями: у когось апельсинова кірка на стегнах, у когось – розтяжки після пологів, у когось – висипання або шрами на шкірі, у когось – сиве волосся.

“Розтяжки, пігментні плями, мімічні зморшки – все це не соромно, а навіть навпаки, недоліки, які роблять нас по-особливому індивідуальними”, – написала одна з учасниць.

До челенджу приєднались і відомі дівчата-артистки, для яких “ідеальна” зовнішність – це ще і формула успіху на сцені. На своєму прикладі, вони сміливо продемонстрували, як можна впливати на Instagram-стереотипи і нести цінності нового світу “без ретуші”.

Злата Огнєвіч: “Я повністю підтримую Freedom Jazz! Адже всі ми – БОГИНІ”.

Dj NANA: “Кожна з нас прекрасна не тільки в Instagram, але і вранці після пробудження, і ввечері, коли втомлені повертаємося додому після важкого робочого дня”.

LAUTA: “

Без ретуші, обробки і навіть спеціально наближене обличчя на цих кадрах … А все заради того, щоб показати, що всі ми люди! Емоції викликають зморшки, щасливі очі «гусячі лапки», посмішка в перебігу життя робить ямочки на щоках більш явними  .  І хіба це погано?)

Звичайно, коли ти артист, ти повинен виглядати на 110 з 100)) Моя пристрасть до яскравості і кольору перетікає в божевільні мейк і строкаті образи, все це – моя індивідуальність.  Але моє обличчя і все дане природою – теж”.

Підтримати ініціативу Freedom Jazz може кожна охоча. Для цього необхідно викласти своє фото без обробки під хештегом #myfreedomismybeauty і поділитися своєю історією прийняття себе.

Актуальні новини
Дженніфер Лопес зізналася, що ніколи не колола ботокс

Суперзірка розповіла, що вона ніколи не колола ботокс, перед випуском своєї лінії по догляду за шкірою «JLo Beauty».  Нижче…

Детальніше
Макс Барських написав пісню для еротичного фільму

Пісня “Імена” Макса Барських присвячена езотеричній подорожі двох споріднених душ з минулого життя в нинішнє, та їх зіткненню у…

Детальніше