Новини

17.11.2020

Гаррі Стайлз прикрасив обладинку фешн глянцю

Гаррі Стайлз британський співак та актор, днями прикрасив обладинку відомого фешн глянцю, тим самим ставши першим чоловіком, що знявся для американського Vogue.

Співак позував перед об’єктивом відомого американського фотографа Тайлера Мітчелла. Для фотосесії хлопець обрав жіночі образи, примірявши вишукані сукні та спідниці. Артист пояснив своє рішення в інтерв’ю для видання. Гаррі зізнався, що давно захоплюється жіночою модою і часто насолоджується аутфітамі створенних для протилежної статі. Гаррі Стайлс переконаний, що одяг покликаний дарувати радість, тому речі для нього мають особливе значення і стають частиною творчого процесу.

«Іноді я заходжу в магазин і розумію, що   жіночий одяг мені подобається більше – він неймовірний. У житті завжди так: вибудовуючи всілякі перепони, ти в результаті обмежуєш лише себе», – підкреслив співак.

Актуальні новини
Дженніфер Лопес зізналася, що ніколи не колола ботокс

Суперзірка розповіла, що вона ніколи не колола ботокс, перед випуском своєї лінії по догляду за шкірою «JLo Beauty».  Нижче…

Детальніше
Макс Барських написав пісню для еротичного фільму

Пісня “Імена” Макса Барських присвячена езотеричній подорожі двох споріднених душ з минулого життя в нинішнє, та їх зіткненню у…

Детальніше