Новини

26.05.2021

Хіт Макса Барських підкорює Європу

Bestseller колаборація Барських та співачки Zivert продовжує підкорювати міжнародну аудиторію.  Композиція зайняла четверте місце в топі Shazam Болгарії – і таким чином потрапила в список пісень, які шукали найчастіше.

Bestseller настільки припав до душі болгарам, що, крім топа Shazam, також потрапив в топ-10 Official Airplay Chart Bulgaria.  У AirPlay Chart тієї чи іншої країни поміщають композиції, які найбільше полюбилися радіослухачам – треки з найбільшою кількістю ротацій в ефірі.  У цьому почесному списку Bestseller зайняв сьому позицію.

«Спасибі, Болгарія!  Я радий, що ми не тільки говоримо на схожих мовах, а й відчуваємо музику однаково! »  – коментує музикант.

Це далеко не перший випадок в кар’єрі Макса Барських, коли його треки стають інтернаціональними хітами.  Раніше такий же успіх здобула його англомовна пісня Silence.

Актуальні новини
Прем’єра від Lilu: екстрим під водою в новому кліпі “Відчуваю”

Українська співачка і ведуча Lilu випустила кліп на одну з пісень свого україномовного альбому “Дівчинка моя”. Цього разу режисерська…

Детальніше
У стилі кіберпанк: NIKITA LOMAKIN знявся в короткометражці

Self-made артист NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУПЕР”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа. NIKITA LOMAKIN: “Пісня…

Детальніше