Новини

24.06.2020

Hurts анонсували вихід нового альбому

Британський інді-рок-гурт Hurts анонсував вихід нового альбому «Faith», який музиканти планують випустити вже у вересні. Крім того, Hurts випустили новий сингл з майбутнього альбому, він називається «Suffer».

Учасник гурту Адам Андерсон сказав про новий альбом: «Якби декілька місяців тому, мені сказали, що він отримає кілька послідовних, потужних і автентичних результатів», я б не повірив. Мені здавалося, що у нас немає шансів».

В альбомі 11 треків: крім «Suffer» і раніше випущеного «Voices», на платівці будуть записані записаны «Fractured», «Slave to your love», «All I have to give», «Liar», «Somebody», «Numb», «Redemption», «White Horses» и «Darkest hour».

Адам Андерсон разом зі своїм напарником Тео Хатчкрафт заснували Hurts в 2009 році.  Їх перші дві платівки, «Happiness» і «Exile» потрапили в десятку кращих альбомів у Великобританії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Польщі та Фінляндії. Нещодавно музиканти завели власний телеграм-канал, а також групу-чат для шанувальників.

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше