Новини

21.10.2021

Jerry Heil іронічно привітала себе з днем народження піснею та кліпом #ЗДН

21 жовтня, у свій день народження, Jerry Heil випустила новий сингл #ЗДН разом із кліпом. В ньому співачка, якій виповнилося 25 років, вітає себе зі святом та жартує над стереотипами навколо цієї дати, коли начебто ми вже повинні «подорослішати» і «зробити важливий життєвий вибір», але всередині лишаємось дітьми.

Впізнаване почуття гумору та спостережливість Jerry перетворюють тематику «дня народження» на веселий фарс с драматичними елементами, в якому кожен пізнає себе. Заради кліпу Jerry Heil перевтілилась у вибагливу та успішну, але вже сиву холостячку. До речі, у відео можна побачити Григорія Решетника — незмінного ведучого шоу «Холостячка», який своєю появою підвищує градус іронії #ЗДН. Героїня кліпу, перебуваючи в поважному віці, досі перебирає чоловіками, бо ніяк не знайде «того самого». Однак навіть вона не може встояти перед харизмою Павла Зіброва, у якого в кліпі є невеличке, але ефектне камео.

Зрежисувала відео агенція Divergent, а саундпродюсером треку виступив незмінний Роман Черенов (Morphom). У #ЗДН він продовжує грамотно впроваджувати експерименти у фірмовий музичний стиль Jerry Heil.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше