Новини

30.08.2021

JERRY HEIL залишає Україну заради Америки

Співачка Jerry Heil отримала перше місце у Djooky MusicAwards — світовому музичному конкурсі для молодих артистів.

Jerry Heil — перша українка, яка здобула перемогу у глобальному конкурсі Djooky Music Awards, чия географія охоплює понад 100 країн-учасників.

The Djooky Music Awards був створений у 2020-му році. Його засновники: Андрій Даховський, «батько» вітчизняної музичної індустрії, який довгі роки був офіційним представником мейджор-лейблу Universal Music в Україні та Браян Малуф, мультиплатиновий продюсер, що працював з багатьма світовими зірками, такими як Madonna, Queen, Майкл Джексон та інші. Це перший та найбільший у світі музичний онлайн-конкурс, створений для виявлення найталановитіших молодих виконавців з усіх куточків планети. Його мета — надання можливостей для зростання перспективним артистам зі всього світу, які успішно зробили перші кроки у своїй кар’єрі та готові бути «next bigthing». За весь час у Djooky Music Awards уже взяли участь понад 13 000 музикантів зі 125 країн, а загальна кількість зареєстрованих користувачів платформи налічує 150 000 користувачів.

 

Djooky Music Awards відбувається щоквартально: Jerry Heilстала переможницею літнього сезону, «Summer 2021 Season». Учасники реєструються, подають свої пісні на конкурс, за які мають голосувати інші користувачі онлайн-платформи Djooky. При цьому штучна «накрутка голосів» жорстко карається — і таких учасників одразу дискваліфікують. За результатами голосування переможець того чи іншого «сезону» отримує грошову винагороду у розмірі 20 тисяч доларів або подорож у США та повний цикл студійної роботи над піснями у студії Capitol Records у Лос-Анджелесі, де зазвичай записуються топ-зірки світового музичного шоу-бізнесу.

 

Jerry Heil: «Я досі в тихому шоці від перемоги. Кілька днів тому я потрапила у топ-10 учасників, але коли далі восьмого місця перестала просуватись, подумки вже змирилась із тим, що програю. Однак мої фанати, моя найпрекрасніша пандатім, зробили неможливе! Такого рівня самоорганізації та допомоги я просто ніколи не бачила! Тому сьогодні свій тріумф я безумовно розділяю із ними — зі всіма, хто у мене вірить, більше того, вірить в Україну! Адже це вперше, коли хтось з України здобуває перше місце в Djooky MusicAwards».

Актуальні новини
Jerry Heil іронічно привітала себе з днем народження піснею та кліпом #ЗДН

21 жовтня, у свій день народження, Jerry Heil випустила новий сингл #ЗДН разом із кліпом. В ньому співачка, якій…

Детальніше
Напередодні свого першого сольного концерту співачка ULIANA ROYCE влаштувала справжню драму!

Напередодні свого першого сольного концерту співачка і блогер Uliana Royce представляє новий трек Drama Queen, який вона записала у…

Детальніше