Новини

17.09.2020

Карді Бі подала на розлучення

Американська співачка Карді Бі, яка ніколи не вирізнялася скромністю подала на розлучення з чоловіком, репером Offset, після трьох років шлюбу.  Інсайдер каже, що причиною стали регуляні зради репера.

Співачка подала заяву до Верховного суду округу Фултон, штат Джорджія, під своїм справжнім ім’ям – Белкаліс Альманзар. За словами інсайдерів,Offset, чиє справжнє ім’я Кіарі Сіфус, «досить часто» зраджував дружині, але вона «намагалася не звертати на це уваги» через їх спільну дитину. Але тепер вона вирішила, що з неї досить, і пішла на такий крок, як розлучення.


У заяві Карді зазначається, що її відносини з чоловіком «остаточно розірвані» і «перспектив для примирення немає», і вона сподівається, що розлучення «буде врегульовано за згодою двох сторін».

Крім того, Карді домагається повної опіки над маленькою дочкою і буде вимагати з чоловіка аліменти, сума яких поки не відома. Можна припустити, що вона буде вражаючою, тому що стан репера оцінюється в 26 мільйонів доларів.

Актуальні новини
Неллі Фуртаду готується перевидати дебютний альбом

Володарка Греммі, співачка та автор пісень, Неллі Фуртаду святкує двадцятиріччя своєї дебютної платівки Whoa, Nelly!, яку презентувала 24 жовтня…

Детальніше
The Chainsmokers постраждали від Covid-19

Організаторів концерту дуету  The Chainsmokers в Саутгемптоні в липні 2020 року оштрафували на 20 000 доларів. На автошоу із…

Детальніше