Новини

30.06.2020

Кеті Перрі вперше розповіла про суїцидальні думки

В нещодавньому інтерв’ю співачка Кеті Перрі зізналася, що у 2017 році хотіла накласти на себе руки після провалу її альбому «Witness» і розриву з Орландо Блумом.

«Моя кар’єра йшла по певній траєкторії.  Вона йшла вгору і далі все вище і вище.  А потім раптом сталося невелике падіння, незначне з боку.  Але для мене воно стало справжнім землетрусом!  Я так довго віддавала музиці всю себе, що в той момент від мене нічого вже не залишилося і я просто розвалилася навпіл.  Я як раз порвала з бойфрендом, який, до речі, зараз батько моєї майбутньої дитини.  І я була сповнена надій, що мій новий альбом повинен злетіти.  Але все сталося не так, як я очікувала, і я просто зламалася », – поділилася Перрі.

За словами співачки, прийти в себе їй допомогла віра і почуття подяки.

«Падіння для мене дуже важливі, тому що після них ти прагнеш стати більш цілісним.  І починаєш жити більш розмірено.  Мене врятувало почуття подяки, інакше я б просто потонула в своїй печалі і, напевно, викинулася б.  Але я знайшла за що бути вдячною.  Коли мені стає дуже важко, я ходжу і говорю собі: «Я вдячна, я вдячна!», Навіть якщо у мене дуже паскудний настрій », – зазначила співачка.

 

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше