Новини

23.06.2020

Кохання в масці! Брітні Спірс з бойфрендом здивували фанатів

Переживши тривалу розлуку під час самоізоляції, американська співачка Брітні Спірс і її молодий бойфренд Сем Асгарі, тепер практично не розлучаються і проводять час наодинці один з одним.  Наприклад, вчора, пара вирішила поніжитися на сонечку та відправилася на місцевий пляж.

«Все, що тобі потрібно, – це любов і пляж», – підписала знімок співачка.

Незважаючи на те, що закохані перебували на повітрі, вони наділи маски, чому трохи здивувалися підписники Брітні.

«Думаю, що на пляжі можна цілком обійтися і без масок», – зазначив один з фоловерів зірки.

До речі, з Семом співачка зустрічається вже близько чотирьох років.  Вона не приховує, що хотіла б перейти до нового етапу їх стосунків – так, вона говорила, що хоче народити від бойфренда дитину. Але тоді на шляху у пари встав батько зірки Джеймі Спірс, який є її опікуном і виступав проти того, щоб його дочка знову ставала матір’ю. Без його згоди зірка не може знову одружитися або стати матір’ю. Миритися з цим Брітні не має наміру і збирається боротися за своє щастя. Таким чином, вона планує позбутися від опікунства свого батька, щоб самостійно приймати рішення.  Поки слухання по цій справі відкладаються через пандемію коронавірусу.

Судячи з фото, пара чудово ладить.

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше