Новини

22.05.2020

Lana Del Rey опинилася у центрі скандалу


У мережі розгорівся новий скандал. Винуватицею переполоху стала 34-річна співачка Лана Дель Рей, чий новий пост на сторінці в Інстаграм активно обговорюють в інтернеті.  У своїй публікації артистка не тільки оголосила про випуск нового альбому, реліз якого заплановано на 5 вересня, але і висловилася з критикою в бік Бейонсе, Аріани Гранде, Ніккі Мінаж та багатьох інших.

Зірка розкритикувала поп-виконавиць за тексти їхніх пісень, в яких головними ідеями, останнім часом стали лише секс і зради.

За словами артистки, можливо тепер, після того вони отримали свої нагороди за тексти сумнівного змісту, можливо самій Лані дадуть можливість повернутися до музичних композицій про самореалізацію і закоханість.

Також Дель Рей написала, що протягом десяти років отримувала негативні відгуки на свої роботи, але це багато чому її навчило.  В тому числі, на думку співачки, своїм прикладом вона надихнула і проклала дорогу для тих жінок-музикантів, які не бажають прикидатися веселими і не соромляться своїх справжніх почуттів.

Такий пост оббурив фанатів вищезгаданих артисток.  У мережі навіть став популярний хештег #LanaDelReyIsOverParty. Та здається, Лана зовсім не хвилюється з цього приводу.

View this post on Instagram

#fuckoff

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

 

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама