Новини

15.12.2020

LAUTA розповіла всю правду про вагітність у новому синглі

Зовсім нещодавно співачка LAUTA оригінально повідомилапро свою третю вагітність, зявившись у кліпі на пісню«МАМ» із округлим животиком. Артистка продовжуєділитися своїми відчуттями в положенні та презентує новийсингл – «БЕРЕМЕНЯШКА».

Юлія Лаута, перебуваючи на 9 місяці, вирішила зробити зісвого стану музичну фішку і їй це вдалося!

«БЕРЕМЕНЯШКА» – легкий танцювальний трек про важливий для кожної дівчини періодвагітності. В якомуспівачка нетривіально міркує про незручності всіх«беременяшек», із властивою їй легкою часткою самоіроніїта гумору.

«Мені захотілося відобразити свій стан у пісні тапередати весь спектр емоцій вагітної дівчини», – кажеартистка.

«Бери-бери-мене-няняня-шика-шика» – незабутній хук, чіпка мелодія та рядки, які швидко в’їдаються в голову. Емоційне забарвлення та хітовість пісні надала автор слів тамузикиJerry Heil, а легкий танцювальний флер тааналогові сінти 00-х відобразив в аранжуванні саунд-продюсер Роман Черенов (Morphom).

«Я звернулася до Яни з ідеєю зробити легку, іронічну піснюпро вагітність, щоби розкрити цей стан по-новому і спонукати жінок кайфувати від нього. Ми з нею зідзвонилися, я розповіла їй ідею треку – вона одразу жзагорілася цією самобутньою концепцією. У тексті чіткопереданий розкид почуттів, що відчуває «беременяшка»,від сліз і роздратування до сміху і безтурботності. На жаль, з цим гормональним фоном нічого вдіяти не можна: можна тільки включити мій новий трек, посміятися над собою і танцюючи покайфувати від свого стану», – ділиться співачка тонкощами співпраці з Jerry Heil.

Слухайте новий яскравий трек LAUTA – «БЕРЕМЕНЯШКА» на всіх цифрових платформах.

Актуальні новини
Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера. У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення…

Детальніше
Співак Джо Джонас тепер актор?

Слідом за успішною кінокар‘єрою брата Ніка Джонаса, старший Джо Джонас теж вирішив спробувати себе у ролі актора. Днями, стало…

Детальніше