Новини

04.09.2020

Лєна Темнікова стала наставницею молодої української співачки KAREENA!

Учасниця проєкту “Голос країни” Карина Балашова знайшла нове творче ім’я і масштабну підтримку! Про початок сольної кар’єри співачка KAREENA заявляє своїм першим синглом під назвою “Фаталити”, а її наставницею виступає одна з найуспішніших співачок СНД Лєна Темнікова.

Підкорила мільйони глядачів своєю харизмою і унікальною манерою виконання, 16-річна Карина Балашова покинула проєкт на етапі “нокаутів”, отримавши високу оцінку виступу від членів журі, навіть не підозрюючи, що для неї це не фінал, а тільки початок.

– Я побачила Карину в проєкті “Голос країни”, який дуже люблю і дивлюся. І коли зрозуміла, що вона вибуває з гонки за перемогу, не змогла з цим погодитися. Ця дівчинка – справжній артист. Можливо, вона рано потрапила на проєкт, а, можливо, доля так розпорядилась для того, щоб ми почали співпрацювати, – розповіла Лєна Темнікова.

Співачка додала, що не вважає себе продюсером в класичному розумінні: це поняття вже давно себе вичерпало і обросло недовірою і негативом. Головне завдання Лєни у роботі з KAREENA – допомогти розглянути глядачам і слухачам яскраві боки і талант дівчини.

Зараз KAREENA 17 років і її музика повністю відображає всі переживання і проблеми 17-річних. Вона така різна, як і настрій 17-річних. Її пісні про кохання, розчарування, фан і весь спектр емоцій, які переживають підлітки на межі дорослішання.

“Фаталити” – перший вогненний трек KAREENA спільно з Лєною Темніковою вже грунтовно оселився на TikTok і обростає там своєю аудиторією, а ще – доступний до завантаження на всіх музичних платформах.

Актуальні новини
Макс Барських влаштував Армагеддон просто неба в столиці

Макс Барських відкрив осінній сезон музичних прем’єр сольним концертом в Києві. Про це шоу глядачі мріяли два роки! Послухати…

Детальніше
Post Malone лідирує на Billboard Music Awards 2020

Хітмейкер популярного треку Circles, Post Malone б‘є рекорди за кількістю номінацій на престижній премії Billboard Music Awards. Репер претендує…

Детальніше