Новини

14.12.2020

Лєна Темнікова записала трек спільно зі своєю донькою Сашенькою

Чари сімейного тепла в переддень Нового року. Трек “Новогодняя” буквально просочений різдвяної магією і відчуттям свята з рідними, коли погода за вікном не має ніякого значення, тому що тут і зараз мирно, спокійно і про любов.

Новий рік – моє най-най улюбленіше свято. Чим ближче до дати, тим виразніше я відчуваю наближення чогось нового, чудового. У кожній людині живе відчуття дива Нового року і воно є у пісні. Вона про Новий рік поза часом, про вічне, добре, про світлі надії, – поділилась Лєна Темнікова.

Особливо зворушливо звучать останні рядки пісні, де разом з Лєною Темніковою заспівала її 5-річна донька Сашенька. Сімейний фіт народився спонтанно – дівчинка слухала, як мама записує трек на студії і підспівувала, тоді і з’явилася ідея заспівати кілька рядків разом, що додало пісні ще більше ніжності.

Актуальні новини
Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера. У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення…

Детальніше
Співак Джо Джонас тепер актор?

Слідом за успішною кінокар‘єрою брата Ніка Джонаса, старший Джо Джонас теж вирішив спробувати себе у ролі актора. Днями, стало…

Детальніше