Новини

06.10.2020

Мадонна відмовилася від співпраці з Девідом Гетта, через його знак зодіаку

Девід Гетта в одному з інтерв’ю, розповів про зустріч з Мадонною, яка відмовилася записувати з ним альбом через його астрологічний знак.

«У 2009 році я зробив ремікс на пісню Мадонни«Revolver»і отримав за нього«Греммі». Пізніше вона мені зателефонувала і сказала, що їй подобається цей ремікс, і запропонувала подальшу співпрацю », – розповідає діджей.

Мадонна і Гетта домовилися про зустріч, на якій обговорювали плани з приводу музичного альбому.  Все було добре, поки співачка не вирішила дізнатися подробиці і запитати хто Гетта по знаку зодіаку.  Почувши у відповідь – Скорпіон, Мадонна «раптово скорчила гримасу» і сказала: «Вибач, але ми не зможемо працювати разом. Було приємно познайомитися.  Прощай».

Мадонна не приховує своєї захопленості астрологією і – як істинний Лев у Діві і асцендентом у Водолії – прибирає зі свого життя всіх токсичних людей, включаючи, мабуть, несумісних з нею по знаку зодіаку. Який саме Скорпіон її колись образив, невідомо.

Актуальні новини
Головні герої American Music Awards

Вчора було названо номінантів щорічної музичної премії American Music Awards 2020 року, яка відбудеться вже 22 листопада.  На церемонії…

Детальніше
Неллі Фуртаду готується перевидати дебютний альбом

Володарка Греммі, співачка та автор пісень, Неллі Фуртаду святкує двадцятиріччя своєї дебютної платівки Whoa, Nelly!, яку презентувала 24 жовтня…

Детальніше