Новини

20.05.2020

Майлі Сайрус тепер, як ельф

Усі ми дівчата потребуємо краси! Адже так приємно мати охайні нігті зі свіжим манікюром, та пофарбованне професійно волосся. Але під час самоізоляціі ми, на жаль, позбавленні таких простих речей.

Так наприклад, американська співачка Майлі Сайрус довго трималася, але все ж не дочекалася відкриття салонів краси і вирішила оновити імідж самостійно.  Допомогли їй у цьому мама Тіш Сайрус і стиліст Саллі Хершбергер, яка була на зв’язку зі знаменитою родиною онлайн і вказувала, як і що робити.

Спочатку Майлі прислала Хершбергер кілька знімків тієї стрижки, яку вона хотіла, – піксі, що було популярно у  80-х.  Пасма дуже коротко стрижуться спереду і в скроневій частині, а на потилиці залишаються довгими.

«Майлі прислала мені фотографію для натхнення, але цей піксі в результаті сильно відрізняється від оригіналу, – сказала потім стиліст.  – Але я вважаю, вийшло креативно і досить непогано, а головне, Майлі сама задоволена результатом».

Прихильникам співачки теж сподобався новий грайливий образ Сайрус. Деякі жартома назвали її кудлатою феєю і ельфом.

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама