Новини

22.05.2020

Макс Барських б‘є рекорди


Поки суперхіт Барських «Лей, не жалей» 16 тиждень поспіль утримує абсолютну першість у радіочартах Східної Європи, створюючи прецедент у світі сучасної поп-музики, а четвертий сингл з майбутнього альбому «1990» «По секрету» впевнено завойовує своє місце під сонцем.

Згідно з першою аналітикою, у нового треку Макса є всі шанси побити рекорди свого попередника. Так, з моменту прем’єри «По секрету» потрапив в Top-5 iTunes України, Білорусі, Казахстану, Молдови та Узбекистану і зайняв лідируючі позиції Apple Music України.

Протягом декількох днів після прем’єри сингл став # 1 в радіо чарті #VIPCHARTER на NRJ Україна, а кліп розташувався на першому рядку відео чарту українського Apple Music.

Новий кліп Барських з рекордною для себе швидкістю потрапив в основні тренди YouTube України закріпившись в першій десятці, а трек злетів на вершину трендів YouTube Music в двох країнах одночасно.  Загальна кількість переглядів кліпу на особистому відео акаунті артиста склало більше 4 мільйонів переглядів.

Уже зовсім скоро Макс Барських оголосить дату виходу шостого повноформатного альбому «1990», але очевидно, що кількість хітів в ньому буде значно більше, ніж в попередніх альбомах музиканта.

Актуальні новини
Еллі Голдінг розкриває секрети майбутнього альбому

Минулої п’ятниці, британська виконавиця Еллі Голдінг випустила новий сингл «Power». А сьогодні, співачка вирішила повідомити всі подробиці свого майбутнього…

Детальніше
Молода співачка Катя Вандина знайомиться в мережі!

Знайомство в Мережі — чи може з цього вирости дещо більше? Співачка Катя Вандина щиро заявляє: так! Дві найбільш знакові…

Детальніше
Реклама