Новини

18.01.2021

Макс Барських прикрасив обкладинку відомого глянцю

Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера.

У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з’явилася нова забава: заповнення анкети під назвою «Альбом для запису думок і почуттів». Молоді люди відповідали на питання про свої смаки і погляди на життя, а потім порівнювали і читали відповіді один одного – мірялися дотепністю.  Найоригінальнішими виявилися відповіді французького письменника Марселя Пруста – з тих пір питання і отримали назву «опитувальник Пруста».

Головний редактор L’Officiel Hommes Україна Олексій Нілов, поки музикант був тимчасово доступний на Нілі, зміг поставити йому ті самі питання Марселя Пруста: про вічне, минуле і майбутнє.

«Мені комфортно бути собою.  Особливо коли ти усвідомлюєш життя. »

Характер відповідей Макса Барських так само стриманий, точний і ємний, як і його образи.  Співак позує в речах від Raf Simons, Jil Sander, Lemaire, поєднуючи в собі сувору лаконічність форми і авангардний зміст.  Відповідаючи щиро, він все-таки витримує необхідну грань і дистанцію.

«Найбільше нещастя – жити минулим, зупинитися в зоні комфорту.»

«Намагаюся завжди бути чесним, якою б гіркою не була правда.»

«Щасливим мене робить краса природи.»

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше