Новини

09.04.2021

Макс Барських став Амбассадором спільного продукту французького стрімінг-сервісу Deezer і оператора А1 в Білорусі

Компанія А1 і Макс Барських оголосили про співпрацю, в рамках якого співак став обличчям масштабної рекламної кампанії продукту А1 Xplore Music від Deezer в Білорусі.

Французький стрімінговий сервіс Deezer заснований в 2007 році і сьогодні входить в топ-5 онлайн-сервісів по прослуховуванню музики в усьому світі.

18 лютого в Deezer оголосили про колаборації з компанією А1 і запуск спільного продукту – А1 Xplore Music від Deezer.

Запуск А1 Xplore Music із залученням Макса Барських – одна з наймасштабніших рекламних кампаній за участю медійної персони в Білорусі за останні 10 років, яка охопила мільйонну аудиторію як через Діджитал-канали, так і в офлайні.  За масштабом з нею може зрівнятися тільки реклама гри World of Tanks з голлівудськими акторами.

Представники A1: «Перед нами стояло непросте завдання: познайомити всю країну з преміальним брендом, який в СНД досі був відомий відносно мало.  Для кампанії потрібен був артист зі 100% -ної узнаваемостью, який міг би при цьому підкреслити європейське походження Deezer ».

Після довгих досліджень одноголосним рішенням A1 і Deezer був обраний Макс Барських.

«Українське походження артиста, популярність у різних сегментів російськомовної аудиторії у всіх країнах СНД, яскравий образ, світового рівня відеокліпи і прогресивне звучання – все це співзвучно нашим цінностям», – так в А1 коментують свій вибір.

Макс Барських з’являється в кампанії в образах з кліпу Bestseller, епізоди з якого також увійшли в промо-відеоролики A1 Xplore Music від Deezer.

Актуальні новини
Прем’єра дуету: група Агонь і Jah Khalib представили спільну пісню «Гори-гори»

«Гори-гори» – результат спонтанної зустрічі артистів на київській студії і сама «доросла» пісня в репертуарі агонії. Реліз треку відбувся…

Детальніше
Денис Реконвальд повернувся до школи!

Фотосесія у шкільному спортзалі, випускний вальс і перший поцілунок з однокласницею: Денис Реконвальд презентував зворушливий кліп «Перший поцілунок» з…

Детальніше