Новини

22.03.2021

Макс Барських та Zivert повертають моду на кіберпанк в новому кліпі «Bestseller»

Довгоочікуваний союз Барських та Zivert, який задовго до своєї появи на цифрових майданчиках отримав статус бестселера, вже доступний на офіційному YouTube-каналі Макса.

Рівно рік знадобився артистам на створення цього дуету. Більше шести місяців пішло на пісню, решту часу зайняла робота над кліпом.
19 березня Макс і Zivert випустили історію про самотність в стилі кіберпанк, тим самим передбачаючи повернення світової тенденції у всіляких її напрямках: від моди, кіно, арту до музики.


Сучасний світ стрімко втрачає тактильність, людина добровільно оцифровує свої почуття і емоції, обмінюючи їх на лайки і рейтинг в соціальних мережах. Сотні тисяч фотографій сьогодні замінюють дотик і тепло поцілунку.

Кліп має глибокий соціальний підтекст, в якому людину тотально поглинули технології, а віртуальне життя замінила реальність.
Алану Бадоєву, Максу Барських та Zivert вдалося створити історію, в якій немає хеппі-енду. Вона про дві душі, тілами яких управляє «силіконова долина», штучний інтелект. Все, що залишається цим закоханим – зустрічі в віртуальних снах оцифрованого світу.

Актуальні новини
ВАША МАТИ їде гуляти – прем’єра від гарячої СолоХи

Пісня СолоХи «ВАША МАТИ» – гімн всіх матерів країни, подарунок в честь прийдешньої весни!   Нова відео робота насичена…

Детальніше
Артем Пивоваров насправді – жінка!

16 квітня відбулася прем’єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова – «Рандеву»! Танці на підборах,…

Детальніше