Новини

13.09.2021

Макс Барських влаштував два супершоу в Києві

10 і 11 вересня на найатмосфернішому майданчику Києва КВЦ «Парковий» відбулися 2 open air шоу Макса Барських під назвою «Bestseller». Обидва виступи пройшли при повному солдауті і закрили літній концертний сезон в столиці.

Шоу-програма «Bestseller» складалася з кращих хітів артиста, які стали саундтреками до життя мільйонів слухачів по всьому світу. Виступами в Києві Барських завершив українську частину #NezemnayaWorldTour, яка складалася з 12 концертів, в більшості які проходили на стадіонах.

Макс Барських: «Два концерти в Києві пролетіли як одна мить, залишивши в пам’яті прекрасний післясмак про літню частину туру. Ми проїхали 12 міст України та в кожному я отримав незабутні емоції, з якими входжу в цю осінь. У ній, обіцяю, буде багато цікавого і нового ».

Актуальні новини
Перше сольне шоу TVORCHI увійшло в історію українського шоу-бізнесу!

2000 глядачів на стадіоні в історичному центрі столиці, видовищні номери та зіркові гості: TVORCHI викликали фурор на своєму першому…

Детальніше
Новий сезон і оновлення ефірної графіки на Music Box

Цієї суботи стартував новий сезон на телеканалі Music Box з новою графікою. Розробкою якої, займалася компанія I’m a Rockstar…

Детальніше