Новини

02.07.2021

Макс Барських випустив приквел суперхіта «Лей, не жалей»

Музикант поділився процесом створення хіта-бестселера і мотиваційного настрою для своїх шанувальників

Тиждень тому артист опублікував в соцмережах фрагмент демо-версії пісні «Лей, не жалей», яка спочатку носила робочу назву «Ночь- проводник» і виконана в мінорному настрої. Бурхлива реакція шанувальників і їх численні прохання викласти повноцінний трек були почуті.


Сьогодні Макс Барських випускає повноцінну версію пісні «Ночь- проводник» разом з mood video – такий, як вона задумувалася спочатку.

Макс Барських: «Під час роботи над кожним треком я відчуваю величезну відповідальність. Мені хочеться, щоб мої пісні підтримували у важку хвилину, викликали тільки позитивні емоції. Тому навіть в ті моменти, коли мені сумно і самотньо, коли пишуться мінорні вірші, я намагаюся переплавити ці імпульси в щось більш світле, – коментує артист. – Зараз я перебуваю на літньому Вайб, у мене прекрасне і легке настрій, тому я вирішив так само легко поділитися тим, з чого з’явилася «Лей, не жалей». Коли побачив, наскільки «Ночь- проводник» резонує з моїми прихильниками, як глибоко вони мене розуміють, зрозумів, що просто зобов’язаний поділитися з ними цією історією. Так ми будемо ще сильніше відчувати один одного », – говорить Барських.

Трек «Ночь-проводник» вже доступний на всіх цифрових майданчиках.

Сингл «Лей, не жалей» вийшов в листопаді 2019 го року. За цей час трек став найбільш ротованою піснею українського артиста в радіоформат по всьому світу, переміг в номінації «Пісня року» і приніс Барських звання «Самого популярного виконавця на радіо» за версією престижної премії TopHit Music Awards-2021.

Актуальні новини
Falling: TVORCHI анонсують альбом новою відеороботою!

Початок нової музичної подорожі: автори “Кращого альбому” 2020 року за версією музичної премії YUNA TVORCHI анонсували вихід лонгплею та…

Детальніше
MONATIK запалює це літо!

Батьківщина Венери Мілоської, казковий авангард і фантастична гіпербола в новому кліпі MONATIK “Зажигать / JoMo”. У списку найкрутіших релізів…

Детальніше