Новини

16.02.2021

MARKELOVA представила свіжу роботу Облака

MARKELOVA презентувала fashion-відео на сингл «Облака».

Слідом за премєрою нового синглу з оновленим звучанням, співачка MARKELOVA презентує стильне fashion-відео на трек «Облака».

Сингл «Облака» – це музична суміш різних жанрів, починаючи з фанку 70-х і диско, закінчуючи R&B з елементами хіп-хопу. Приспів, що легко запам’ятовується, передає повітряну атмосферу треку, а синти та басова лінія в куплетах переносять уневагомість та прикордонний стан напівзакоханості, напівтрансу.


Відеокартинка підкреслює
та підсилює сингл, граючи на образах, які спливають із рядків пісні. Співачка постає на тлі місяця та нічних хмар, занурюючи ще більше в серпанок сновидінь про закоханість і романтичних мрій.

Нове відео MARKELOVA це яскраве fashion-муві, яке поєднало в собі легку фанкову атмосферу треку, доповнивши його стильною картинкою.

Режисером відео виступив Олексій Бондар.

Актуальні новини
Співачка та телеведуча Music Box ULIANA ROYCE підірвала TikTok

Співачка ULIANA ROYCE зовсім скоро представить наймасштабніший кліп в своїй кар’єрі на трек «Мои правила».  Прем’єра відео відбудеться в…

Детальніше
TVORCHI презентували сингл та анонсували вихід альбому

З чистої сторінки: гурт видалив усі фото на власному профiлi у Instagram та заспівав про самоідентифікацію. “Вiч-на-віч” – перший…

Детальніше