Новини

01.11.2021

Masha Fokina презентувала кліп на пісню “Непокорная”

У п’ятницю, 29 жовтня, Masha Fokina презентувала новий трек “Непокорная” на українських радіостанціях, а також однойменний кліп на всіх музичних каналах країни.
Співачка ділиться, що ця пісня дуже глибока, і тема, яка піднімається в кліпі, близька кожному, хто колись любив: про неможливість забути перше кохання, і ті емоції, які залишаються до кінця життя. У кліпі показано історію саме про такі стосунки: про пару, яку вже нічого не пов’язує. Але коли вони випадково зустрічаються – їх накриває хвиля спогадів та почуттів. Про те, які переживання виникають у дівчини, коли вона знову і знову пірнає в цей океан прожитих нею подій і неймовірне бажання переживати це знову і знову.

Режисером відеокліпу виступив американський режисер Phil Lee.

 


«Мені було дуже комфортно співпрацювати з Філом, — коментує співачка, — ми маємо спільні погляди на творчість, схожу енергетику і з півслова розуміли один одного на майданчику. Взагалі, зібралася дуже правильна команда і кліп зняли на одному диханні. А ось пісню записували довго, багато було різних музичних варіантів, доки не знайшли саме, той – мій! Саундом займався Томаш Лукач, як і рештою моїх пісень, ми з ним вже давно співпрацюємо».
Також нагадаємо, що зараз Masha Fokina записує новий ЕР альбом, і на початку цього року вже встигла порадувати глядачів кліпом “Принимаю я”.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше