Новини

10.07.2020

Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм підписникам в Instagram. Вона також показав обкладинку книги і опублікувала лист з анотацією.


«Я хочу поділитися з усіма різними моментами мого життя: злети і падіння, тріумфи і травми, невдачі і мрії, які допомогли мені сьогодні стати людиною.  Незважаючи на те ю, що за всю мою кар’єру і дуже публічне особисте життя було безліч історій про мене, неможливо було розповісти про складнощі мого досвіду в будь-якій окремій статті чи десятихвилинному телевізійному інтерв’ю,» – написала артистка.

Кері сказала, що книга дозволяє їй розповідати історії правдивими та відвертими.

«Написання цих спогадів було неймовірно важким, принизливим та водночас цілющим. Моя щира надія на те, що ви оціните не лише мене, але й силу людського духу.»- продовжила вона.

Про те, що 50-річна співачка працює над мемуарами, які випустить видавництво Енді Коена, стало відомо ще у листопаді минулого року. Співавтором тексту стала Анджела Девіс. У продажу книга з’явиться 29 вересня.

Актуальні новини
Зірки на закритій вечірці на честь Дня народження Міші Романової

Міша Романова відсвяткувала свій ювілей у колі близьких друзів. Для цієї особливої вечірки іменинниця вибрала одну з найкрасивіших локацій…

Детальніше
Нікі Мінаж вагітна!

37-річна Нікі Мінаж вагітна!  Знаменитість чекає свого первістка.  Батьком дитини є 42-річний чоловік реп-виконавиці Кеннет Петті.  Новинами з шанувальниками…

Детальніше