Новини

02.04.2021

Michelle Andrade сказала усім ÉCHALE

Співачка так надихнулася зимовою поїздкою на свою батьківщину – Болівію (в рамках тревел-шоу «Орел і Решка»), що вирішила вкласти свої емоції і почуття в новий іспано-англійський EP.

«Перебувати за тисячі кілометрів від своїх близьких і рідних, від своєї батьківщини і природи – нелегко. Коли ми писали EP, мені захотілося створити пісню, яка поверне мене туди, в ці рідні відчуття, нехай всього на кілька хвилин! » – поділилася в своєму пості історією створення лід-синглу ÉCHALE.

На зміну запальним Latino Ritmo прийшла свіжа музична історія – ÉCHALE. Назва була вибрана не випадково: ÉCHALE означає «Дерзай! Покажи їм! ». Це слово відображає муд EP і саму Мішель, яка «показує» себе в музиці і танці в lyric-відео на лід-сингл.

«Покажи їм» говорить Michelle кожним треком: будь собою і не забувай про своє коріння, відкривайся світу, люби і знаходь «своїх» людей, відривайся до ранку під улюблену музику.

В EP увійшло 4 треки, написаних Мішель спільно з Потапом на MOZGI Studios: лід-сингл ÉCHALE, раніше випущена пісня Mirror, ремікс на танцювальний хіт Tonight і романтична прем’єра Onda. Напередодні прем’єри співачка презентувала всі пісні на своєму концерті в прямому ефірі TikTok. Цей live скоро з’явиться на YouTube-каналі Michelle Andrade.

Актуальні новини
ВАША МАТИ їде гуляти – прем’єра від гарячої СолоХи

Пісня СолоХи «ВАША МАТИ» – гімн всіх матерів країни, подарунок в честь прийдешньої весни!   Нова відео робота насичена…

Детальніше
Артем Пивоваров насправді – жінка!

16 квітня відбулася прем’єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова – «Рандеву»! Танці на підборах,…

Детальніше