Новини

18.11.2020

Michelle Andrade стала голосом 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики

Музика та спорт запалюють світ разом! Артистка заспівала гімн під назвою «Only You», автором якого виступив Олексій Потапенко (Потап).

Міжнародний мотиваційний сингл створений, щоб підіймати настрій, надавати сили для досягнення мети та надихати на перемоги. І це ідеально зображає гасло цьогорічного Чемпіонату «You Make This World Glow» (“Ти запалюєш цей світ”).

Michelle Andrade: «Художня гімнастика — неймовірнокрасивий спорт, який вимагає великої внутрішньої сили. В мене був такий спортивний досвід у дитинстві, і я знаю, яка це праця та самовідданість. Тому дуже важливо матиякесь джерело натхнення та енергії – і я сподіваюсь, щопісня «Only You» стане саме таким джерелом, буде надихати та заряджати кожну дівчину на перемогу! Для мене велика честь бути голосом цьогорічного Чемпіонатута заспівати для всього світу гімнастики»

Змагання відбудуться з 26 по 29 листопада у київськомуПалаці спорту. Цю пісню наживо почують півтори сотнігімнасток з 24 країн, а також глядачі світової трансляції. А поки що можна подивитися mood-відео Michelle Andrade«Only You» з кадрами підтримки від гімнасток з Люксембургу, Франції, Азербайджану, Естонії, Словенії, Боснії і Герцеговини, Угорщини та Молдови.

Актуальні новини
Дженніфер Лопес зізналася, що ніколи не колола ботокс

Суперзірка розповіла, що вона ніколи не колола ботокс, перед випуском своєї лінії по догляду за шкірою «JLo Beauty».  Нижче…

Детальніше
Макс Барських написав пісню для еротичного фільму

Пісня “Імена” Макса Барських присвячена езотеричній подорожі двох споріднених душ з минулого життя в нинішнє, та їх зіткненню у…

Детальніше