Новини

13.10.2020

Міша Романова зробила шокуюче зізнання

Співачка Міша Романова в ексклюзивному інтерв’ю для Каті Осадчої розповіла про дуетну пісню з Максом Барських, а також поділилася особистим про те, чи спілкується рідний батько з її сином Мартіном і як Макс справляється із обов’язками хрещеного батька.

Артистка зізналася, що зараз вона більше уваги приділяє синові та своїй творчості, а не особистому життю. Дуже знаковою роботою Міша вважає дуетну пісню «Любовь, не умирай» зі своїм другом і музичним продюсером Максом Барських: «Цей дует довжиною в життя, адже ми знайомі вже більше 15 років і багато що пройшли за цей період. Були й щасливі моменти, але і були й такі, що думали більше ніколи не будемо спілкуватися. Наша робота – це взагалі окрема історія «батога і пряника», причому, батіг я дуже часто отримую в студії, адже Макс дуже вимогливий вроботі».

На запитання ведучої, чи розглядала кого-небудь ще Міша на роль хрещеного батька для дитини, співачка відповіла, що Макс дуже турботливий і хороший хресний, який завжди переживає за свого похресника. «Не так давно, до речі, Мартіну виповнилося два роки. Ми дуже класно відсвяткували День народження. Макс подарував йому величезний білий автомобіль, – розповідає Міша. – А ось рідний батько не привітав сина. Ми більше не спілкуємося, хоча з мого боку були спроби, але він просто не відповідає на повідомлення. В майбутньому я дуже хочу, щоб у дитини був тато. Сподіваюся, що все ще попереду».

Актуальні новини
Неллі Фуртаду готується перевидати дебютний альбом

Володарка Греммі, співачка та автор пісень, Неллі Фуртаду святкує двадцятиріччя своєї дебютної платівки Whoa, Nelly!, яку презентувала 24 жовтня…

Детальніше
The Chainsmokers постраждали від Covid-19

Організаторів концерту дуету  The Chainsmokers в Саутгемптоні в липні 2020 року оштрафували на 20 000 доларів. На автошоу із…

Детальніше