Новини

30.06.2020

Над ким сміється Ейва Макс?


Ще на початку червня Ейва Макс планувала випустити свій новий сингл «Who’s laughing now?». Але через рух Black Lives Matter і критики з приводу обкладинки на тлі масового  мародерства у США, співачка відклала вихід треку. Спершу до 14 червня, потім ще на дев’ять днів, а тепер і зовсім на невизначений час. Ще разом з анонсом артистка поділилася фрагментами інструменталкм, а на днях в Інтернет потрапив вже уривок з вокалом.

Над « Who’s laughing now?» працював постійний продюсер співачки Cirkut, а також популярний хітмейкер RedOne, відповідальний за запуск кар’єри Леді Гаги.  Також ці двоє стаорили і попередній сингл «Kings & Queens». Фани поп-музики позитивно оцінили прев’ю треку, пророкуючи йому успіх синглів «Sweet but psycho» «Salt». Тим не менш, деякі підмітили схожість в звучанні з хітами шведського гурту Ace of Base. 

Актуальні новини
Сбірка поезій Лани Дель Рей

Співачка Лана Дель Рей анонсувала на 28 липня реліз аудіоверсії її збірки віршів «Violet Bent Backwards Over the Grass»….

Детальніше
Мерайя Кері дописала власні мемуари

Американська співачка Мерайя Кері завершила роботу над книгою спогадів.  У продаж Про завершення над колекцією мемуарів Кері розповіла своїм…

Детальніше