Новини

12.02.2021

Напередодні для закоханих ALEKSEEV зізнався у коханні

У новому кліпі музикант розсекретив силу снів і їх вплив на реальне життя.

Часом сни пробуджують в нас дуже сильні емоції: любов, віру, радість, страх, – а найголовніше зрозуміти, що це сновидіння може для нас означати.  Сни – це наша інтуїція.

З перших кадрів новий кліп ALEKSEEV “Сквозь сон” переносить глядачів в атмосферу закоханості.  Відеоробота, яку так довго чекали шанувальники музиканта – нагадує нам про те, що сни дають можливість доторкнутися до мрії.

Це історія про почуття, які настільки трепетно ​​і сильні, що боїшся говорити про них вголос.  За сюжетом герой ALEKSEEV приходить в сни дівчини, щоб зізнатися їй у коханні.

– У кліпі “Сквозь сон” я передав відчуття закоханості, – розповідає про прем’єру кліпу ALEKSEEV.  – Момент, коли здається, що кожен необережний крок чи подих може порушити чарівну ефемерність.  Мій герой вирішує прокрастися в сон дівчини, щоб розповісти про свої почуття і, якщо судилося, отримати відгук в реальності.  Я знаю, що навіть самі нереальні сни мають властивість збуватися.  Тому мрійте, думайте і сни можуть втілиться в життя.

Кожен кадр кліпу пронизаний романтичної естетикою, характерною творчому стилю ALEKSEEV.  Сцени, де артист ширяє в повітрі, намагаючись наблизитися до героїні, видалися найскладнішими технічно і фізично.

Зйомки кліпу відбувалися під творчим керівництвом режисерів Дениса Маноха та Максима Шелковникова, а роль Сплячої Красуні зіграла українська фотомодель Анастасія Бондарчук.

Актуальні новини
Співачка та телеведуча Music Box ULIANA ROYCE підірвала TikTok

Співачка ULIANA ROYCE зовсім скоро представить наймасштабніший кліп в своїй кар’єрі на трек «Мои правила».  Прем’єра відео відбудеться в…

Детальніше
TVORCHI презентували сингл та анонсували вихід альбому

З чистої сторінки: гурт видалив усі фото на власному профiлi у Instagram та заспівав про самоідентифікацію. “Вiч-на-віч” – перший…

Детальніше