Новини

03.12.2021

Не мовчи: Макс Барських приголомшив кардинальною зміною іміджу для соціального проекту про насилля

Співак став головним героєм зимового номеру Marie Claire Україна, присвяченого темі домашнього насилля, та анонсував запуск медіа арт простору Recycling, в якому буде експериментувати на резонансні теми суспільства крізь призму своєї творчості.

«Сьогодні бути відвертим це привілегія! Я обираю можливість ділитися своїми думками, формуючи з них власне мистецтво. Меньше соц мереж і більше діалогів! – коментує співак на своїй сторінці в Instagram. – Уже в цьому році стартує мій новий медіа арт простір RECYCLING! У ньому я буду багато експериментувати і говорити на незручні теми завдяки музиці, поезії, картин – всього, з чого складається моє життя. Тобі не обов’язково це сподобається, але буде цікаво» – розповідає Барських.

Перша арт-розмова Макса відбулася з головним редактором Marie Claire у рамках спец.проєкту «Не мовчи», в якому співак поділився власною життєвою історією про рукоприкладство і чому воно мало місце у його сім’ї, ставлення до гріха та як творчість може вилікувати.

«Це відбувалося різних причин: погані оцінки у школі, безлад у моїй кімнаті. Особливого приводу не було потрібно. І на той момент мені це не здавалося чимось дивним, незвичним. За схожих обставин зростало багато моїх одноліток. Така нездорова пострадянська традиція, яка передавалася з покоління в покоління. Вже набагато пізніше я зрозумів, що це ненормально. Ненормально, коли батьки б’ються, принижують один одного, коли ремінь чи стусани стають вагомим аргументом у вихованні дитини. Ненормально, коли оточуючі бачать це, але заплющують очі та замовчують, бо це «не їхня справа». Ненормально, коли в сучасному світі апелюють словами «б’є чи ображає – значить, любить, бо просто любов буває різною.» Це ненормально. Це не про любов. Це про насилля фізичне чи психологічне», – відверто розповідає Барських.

На запитання чи вдалося відпустити дитячі образи, співак відповідає впевнено: «Так. Я люблю маму, і не тримаю зла на тата».

Філософське ставлення артист має і по відношенню до життєвих гріхів:

«Не люблю слово «гріх». Для мене це догма. Відлуння психологічного пресингу. Ти народився – і ти вже грішний. Народився, щоб страждати. Я з цим зовсім не згодний. Я б нічого не додавав та не переписував, бо не мені судити про слабкості інших. Для мене головна заповідь – не вбий. Ніхто не має права посягати на чуже життя. Інші заповіді та гріхи… Кожен має право вчиняти так, як йому підказують його совість, серце, інтуїція. Інша справа, що «каса  – біля виходу». І на ній все одно доведеться розраховуватися», – запевнив співак.

Актуальні новини
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше
Don’t Fuck with Ukraine: Макс Барських присвятив нову пісню ЗСУ та народному спротиву

Прем’єра синглу відбулася завдяки європейському дистриб’ютору   Don’t fuck with Ukraine – саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який…

Детальніше