Новини

06.07.2021

Нове ім’я в українському шоу-бізнесі

25 червня на всіх музичних платформах відбулась прем’єра пісні «Очима» української співачки ROXOLANA. Композиція стала не тільки яскравим дебютом виконавиці, але і початком великого арт-проєкту Ukraine Is, який поєднає сучасну музику і українську поезію. Для першого треку ROXOLANA  обрала вірш Ліни Костенко «Очима ти сказав мені: люблю».

«Музикою я займалась із самого дитинства. І коли потрібно було вчити вірші, я просто наспівувала їх у різних жанрах, від репу і хіп-хопу до соулу – так було набагато зручніше запам’ятовувати слова і рими. Тому я добре знаю, наскільки пластичною є українська поезія і як цікаво вона може звучати разом із музикою. Мені хотілося, щоб це відчуло якомога більше людей, – розповідає ROXOLANA. – Ідея записати окремий міні-альбом на слова відомих поетів існувала у мене давно, але реалізувати її «допоміг» карантин – я просто закрилась в студії і багато експериментувала з музикою і словами. Так і народився трек «Очима» на слова Ліни Костенко. Він по-справжньому літній, динамічний, але водночас – дуже ліричний, інтимний і надзвичайно світлий».

ROXOLANA стала першою артисткою, з якою відомий продюсерський центр MAMAMUSIC починає співпрацю у якості музичного лейблу. 

Розвиток музичної індустрії дає можливість нам пробувати нові форми співпраці, – говорить засновник MAMAMUSIC, продюсер Юрій Нікітін. – Якщо раніше наша компанія працювала як продюсерський центр і займалась просуванням артистів у повному обсязі, від розробки бренду і створення музичного продукту до менеджменту, то зараз ми відкриваємо нову сторінку і починаємо працювати як лейбл, який надає послуги з паблішингу та дистрибуції. ROXOLANA – яскрава талановита артистка, музикант і автор пісень, яка починає свою кар’єру з дуже неординарного проєкту. Мені цікаво працювати з такими артистами, які створюють модну музику і популяризують українську ідентичність”.  

Окрім того, що арт-проєкт Ukraine Is включатиме пісні на слова відомих українських поетів,  до кожного з них буде відзнято відео. Героями кліпів стануть відомі українці, які роблять свою країну модною та відомою у світі.

Наразі триває робота над відео на пісню «Очима», прем’єра якого відбудеться вже за кілька тижнів. Паралельно ROXOLANA завершує запис наступних треків, написаних на слова інших українських поетів:

«Думаю, я здивую слухачів своїм вибором. Адже для проєкту Ukraine Is я обрала вірші авторів із різних епох, з різною стилістикою та різним настроєм. Я хочу показати, що українська поезія може звучати класно і сучасно, незалежно від того, коли вона була створена. Окрім того, я сама все життя спілкуюсь українською і хочу, щоб українська молодь не тільки розмовляла, але і співала своєю рідною мовою, незалежно від того, це реп чи лірична балада».

Актуальні новини
«Ничего личного». POSITIFF в останнє звернувся до росіян

POSITIFF представив сингл «Ничего личного» та відеокліп до нього. Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою….

Детальніше
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше