Новини

03.09.2021

Оголена та зухвала: Анна Трінчер оголосила про свій новий творчий етап бенгером “По Губам”

Digital-принцеса Анна Трінчер робить великі ставки на свій новий сингл “По Губам”. Пісня, над якою з артисткою працювала команда FOXXSTUDIOS на чолі з Вадимом Лисицею, обіцяє стати musthave-хітом вечірок, fashion-, рейв-тусовок.

Анна Трінчер:

Пісня залітає в саме серце! Без сумнівів можу сказати, що це суперхіт. Драйв, емоції, жадання — в кожній ноті! Всі прогресивні дівчата та хлопці оцінять цей вогненний вайб! “По Губам” точно засяде в голові.

Одночасно із синглом Анна представляє і відео на нього. Масштабну visual-реалізацію пісні співачка довірила кліпмейкеру Герману Ненову. Це їхня друга спільна робота. За словами Трінчер, Ненов підкорив її своїм перфекціонізмом, скрупульозністю і педантичністю в роботі.

Разом із Finegold Production і Baby Photo Stars Герман і Анна працювали на семи спеціально створених локаціях в одному з найбільших павільйонів Києва площею понад 1000 кв.м, а в кадрі і за кадром знаходилося більше 90 осіб.

Герман Ненов:

Якщо зазвичай у мене йде 7-10 днів на розробку концепції, то цього разу ідея народилася за два дні. В цій роботі я розкрив артистку зовсім з іншого боку: зробив її дорослою та сексуальною. На глядачів чекає багато одкровень. Внутрішній еротизм присутній у кожному кадрі кліпу. Робота кипіла більше доби. Артистка стоїчно з усім впоралася — і я дуже нею пишаюся!

Окрім Анни, героями відео виступили популярні блогери WhyNot House. Не обійшлося без хлопця співачки, блогера Олександра Волошина.

Анна Трінчер:

Я представлена ​​в абсолютно незвичайному для мене збірному образі спокусниці. Сім трансформацій, несподіваних, абсолютно контрастних між собою! Ми задавалися питанням, у кого була така кількість образів в кліпі, і нарахували лише у Beyonce і J.Lo! Ми готувалися до кліпу більше місяця, показали дуже складну гру світла. Заздалегідь готували танцювальні номери, проводили по чотири репетиції щодня. Вважаю, що вся наша команда досягла wow-ефекту!

Актуальні новини
Jerry Heil іронічно привітала себе з днем народження піснею та кліпом #ЗДН

21 жовтня, у свій день народження, Jerry Heil випустила новий сингл #ЗДН разом із кліпом. В ньому співачка, якій…

Детальніше
Напередодні свого першого сольного концерту співачка ULIANA ROYCE влаштувала справжню драму!

Напередодні свого першого сольного концерту співачка і блогер Uliana Royce представляє новий трек Drama Queen, який вона записала у…

Детальніше