Новини

05.07.2021

Оля Полякова показала перші кадри зі зйомок нового кліпу і розкрила ім’я головної героїні

Актриса з «Скажене весілля» зіграє головну роль в майбутньому відеоблокбастере Олі Полякової.

Оля Полякова продовжує інтригувати громадськість перед довгоочікуваною прем’єрою нової пісні «Взрослая девочка». Сьогодні стало відомо, що головну роль в кліпі на цю композицію зіграє актриса Інна Приходько, яку українські глядачі знають по комедійній трилогії «Скажене весілля».

Інна Приходько розповідає, що все відбулося спонтанно і несподівано. Її запросили ввечері, буквально напередодні зйомок – і вона відразу погодилася. «Коли суперзірка рівня Олі Полякової запрошує знятися в її кліпі, та ще й в головній ролі – як тут відмовити? Тим більше, мені подобаються всі її відео – такі яскраві, веселі й незвичайні. Так що я довго не думала », – говорить актриса. Незважаючи на солідний бекграунд в кіно, серіалах і телешоу, для Приходько це був перший досвід участі в зйомках музичного відео. Але на майданчику панувала настільки тепла і дружня атмосфера, що сам процес пройшов досить легко.

«Я трохи переживала, коли ми з Олею вперше взаємодіяли в кадрі. Але нам дуже швидко вдалося спрацюватися. Далі ми вже разом жартували, генерували геги, підхоплювали ідеї один одного – пішов контакт. Зйомка була тривалою, оскільки сам кліп технічно виявився дуже складним. Але завдяки конекту у нас з Олею з’явилося друге дихання: і ми були готові продовжувати ще і ще ».

Актриса розповідає, що окремою радістю на зйомках, крім знайомства з Полякової, була робота з режисером кліпу – Любомиром Левицьким. Інна зазначила колосальний професіоналізм Левицького. Режисер, за її словами, перетворив роботу з вкрай складною технологією «motion control» в легкий і зрозумілий для всіх процес. Вперше цю технологію застосували під час зйомок кіноепопеї «Зоряні війни», а сьогодні її в основному використовують в гостросюжетних action-фільмах.

Інна Приходько не розкрила сюжет відео, але натякнула, чого очікувати глядачам: «Ви побачите веселу, легку, а головне – повчальну історію. У ній дуже багато дівчат дізнаються себе, адже хоча б раз, але кожна з них була в ситуації, зображеної в кліпі. Кліп – про «дорослих дівчаток», якими ми залишаємося незалежно від віку ».

Прем’єра кліпу і пісні Олі Полякової «Взрослая девочка» відбудеться 9 липня.

Актуальні новини
Falling: TVORCHI анонсують альбом новою відеороботою!

Початок нової музичної подорожі: автори “Кращого альбому” 2020 року за версією музичної премії YUNA TVORCHI анонсували вихід лонгплею та…

Детальніше
MONATIK запалює це літо!

Батьківщина Венери Мілоської, казковий авангард і фантастична гіпербола в новому кліпі MONATIK “Зажигать / JoMo”. У списку найкрутіших релізів…

Детальніше