Новини

27.09.2021

Перше кохання від покоління Тіктоку: слухайте новий хіт групи ТОК

«Ромашки» — ідеальна пісня про перші романтичні почуття, в якій кожен впізнає себе.

 

Група ТОК продовжує стрімко набирати обертів серед дітей і молоді та прицільно випускає хіт за хітом, виходячи далеко за межі своєї цільової аудиторії. У попередньому синглі, «Девочка с каре», група зняла співачку, зірку серіалу «Школа» Аню Трінчер і показала мегаактуальну, по-справжньому сучасну історію про те, як і чим насправді живуть сьогоднішні підлітки. Кліп (або, скоріше, міні-фільм) зачепив гостру проблему булінгу серед школярів та відгукнувся у глядачів, зібравши на даний момент більше мільйона переглядів на YouTube. А їхній дебютний трек, «Хлопчик TOP», вдало завірусився у Тіктоці, завдяки чому його екранізація теж із легкістю подолала позначку в мільйон переглядів.

 

«Ромашки» — новий танцювальний поп-сингл ТОК, який зрозуміє і глибоко відчує кожен, хто його почує. У ньому учасниці групи відтворюють в пам’яті слухачів ностальгію за літніми підлітковими почуттями.

 

ТОК: «Не будемо приховувати, пісня заснована на реальних подіях! В одної з нас дійсно так все і було, як ми співаємо в треку: прогулянки під місяцем, ромашки, ніжні погляди, вона зустріла того, з ким було так чудово і тепло. Оскільки ТОК — більше, ніж просто музичний гурт, а справжня родина, ніхто з нас не залишився осторонь. Ми разом готувалися до кожного побачення, морально підтримували й давали безцінні поради! А потім вирішили передати цей прекрасний досвід і незабутні відчуття нашим слухачам, адже кожен у житті проходив через це — через перше кохання, яке відкриває цілий новий світ».

Актуальні новини
Jerry Heil іронічно привітала себе з днем народження піснею та кліпом #ЗДН

21 жовтня, у свій день народження, Jerry Heil випустила новий сингл #ЗДН разом із кліпом. В ньому співачка, якій…

Детальніше
Напередодні свого першого сольного концерту співачка ULIANA ROYCE влаштувала справжню драму!

Напередодні свого першого сольного концерту співачка і блогер Uliana Royce представляє новий трек Drama Queen, який вона записала у…

Детальніше