Новини

03.08.2022

Після довгого творчого мовчання, співачка KAVA випустила роботу, присвячену Україні

Співачка KAVA презентує пісню-пам’ять про весь жах і біль війни «Memories».

У поп-денс треці співачка поєднала життєстверджувальнітанцювальні ритми та сучасний саунд разом ізмелодійною українською лірикою, що є фірмовим стилем KAVA. «Memories»  – це пісня-пам’ять про біль та жахвійни. Артистка згадує неприємні наслідки, які принесла із собою війна в життя кожного українця. Важливі рядки, які наче молитву-мантру, співачка повторює «And I wannasave, And I wanna live» і тим самим перетворює пісню на життєстверджувальний трек, сповнений надії у світлемайбутнє. KAVA поєднує у треці українську та англійськумови, ще раз наголошуючи, що шлях Українице шлях європейської країни.

«У трек «Memories» я вклала віру в нашу перемогу та любов до України. Мені, як і більшості жінок, в ціляхбезпеки довелося виїхати з України до Європи. В тузі за близькими та рідною країною я написала пісню«Memories».

Як для всіх українців, мені важливо репрезентувати в Європі себе як українку, тому жовто-блакитна стрічка, що з’являється в кліпі, – це не просто реквізит для відео, це мій талісман, який я привезла в своїй тривожній валізіз України та не знімаю вже довгий час», – ділитьсяспівачка KAVA.

В атмосферному відео співачка блукає вулицями Європиразом із тривожною валізкою в руках та шукає безпечнемісце та нову домівку, бо її дім відібрала війна. Образ співачки у кліпі став уособленням всіх дівчат та жінок, яківимушені були покинути рідні домівки та стати біженками. Наприкінці відео співачка символічно викидаєсвою валізу, сповнену болю, страху та смутку, тим самим починаючи нове та вільне життя.

««Memories» – це пісня, що написана від лиця дівчини, щопереживає втрату дому. Але я вірю в те, що моя піснязможе допомогти багатьом дівчатам знайтитимчасовий дім в інших країнах, не зупинятися на шляху будь-яких перешкод, не здаватися и пишатися тим, щоми з України», – говорить співачка KAVA.

Актуальні новини
«Ничего личного». POSITIFF в останнє звернувся до росіян

POSITIFF представив сингл «Ничего личного» та відеокліп до нього. Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою….

Детальніше
Задзеркальна реальність у новій роботі Артема Пивоварова «До весни»

В рамках авторського культурного проекту «Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров презентував роботу «До весни» за участю Zlata Ognevich….

Детальніше