Новини

02.07.2021

ПОЛІНА КРУПЧАК ПРЕЗЕНТУЄ КЛІП НА ПІСНЮ “СТИХІЯ”

Сьогодні, 29 червня Поліна Крупчак презентує кліп на пісню Стихія. Реліз синглу відбувся взимку і вже встиг зібрати своїх слухачів.

Режисерською групою кліпу стали ProDuck School. А ось головну роль зіграв відомий актор українського кіно – Олег Загородній.

«Я щаслива, що працюю з командою професіоналів. Здавалося б в кліпі використані на перший погляд прості образи і сюжет, але вони тонко передають настрій пісні, де є історія і певна енергія, яку потрібно візуалізувати. Сьогодні – це історія внутрішніх переживань, пошуку потрібних слів, які іноді просто не можливо викласти на папері і важко сказати один одному, про те, як сильно ми готові кохати», – розповідає Поліна.

Стихія – це сила, яку нічим не зупинити, вона не підвладна людині. Точно так як і кохання, воно об’єднує двох окремих особистостей в єдину стихію, даруючи їм супер силу.


Кліп “Стихія” вийшов чуттєвим. Відтінки, внутрішні переживання, пошук і кохання. Здавалося б давно не новий сюжет, а й кохання – почуття, яке живе від моменту створення світу.

 

Актуальні новини
Falling: TVORCHI анонсують альбом новою відеороботою!

Початок нової музичної подорожі: автори “Кращого альбому” 2020 року за версією музичної премії YUNA TVORCHI анонсували вихід лонгплею та…

Детальніше
MONATIK запалює це літо!

Батьківщина Венери Мілоської, казковий авангард і фантастична гіпербола в новому кліпі MONATIK “Зажигать / JoMo”. У списку найкрутіших релізів…

Детальніше