Новини

20.09.2022

Повернення у дитинство, рани минулого й стимули жити далі – “сенси” першого українського альбому DOROFEEVA

Кожна людина складається з безлічі сенсів – деякі відкриваються у ній поступово, протягом усього життя, деякі – вона постійно шукає. У кризові часи вони нас тримають, і їх пошук стає надважливим для кожного. Оскільки саме сенси роблять нас нами – наповнюють, надихають, змінюють і допомагають рухатися далі.

Пошук власних сенсів DOROFEEVA втілила у піснях свого нового альбому: “За ці пів року змінилося все: від музики й текстів до мого особистого. У піснях нового альбому я переживала досвід минулого, поверталася у дитинство, згадувала важливі моменти та важливих для себе людей, щоб знайти шлях до майбутнього, нові сенси. Сподіваюсь, ви теж щось згадаєте і віднайдете у цих піснях своє, важливе”. 

Сенси, які DOROFEEVA віднайшла, працюючи над альбомом, відображаються у трьох символах: серце [кохати], вогонь [творити] і квітка [бути справжньою].

Шляхом пошуку нових музичних сенсів для артистки стали творчі колаборації.

“сенси” можна назвати альбомом-колаборацією: минулого та сьогодення, різних змістів, колаборацією з українськими музикантами та сонграйтерами. До нього увійшли 7 треків: дует з Артемом Пивоваровим “Думи”, який вже встиг стати народним хітом, кавер на “Люди як кораблі” Кузьми – на пісню одного з її найулюбленіших артистів, “різнокольорова” – українська адаптація хіта raznotsvetnaya від переможниці відкритого конкурсу Катерини Медведєвої, і ремікс на цей трек від популярного проєкту PROBASS ∆ HARDI (візитівка гурту – хіт “Доброго вечора, ми з України”), нещодавній релиз “крапають” і дві новинки – “у твоїй душі та  “охололо”, написані разом з Іваном Клименком, ALyona Alyona і Jerry Heil. Зв’язують історію й ще глибше занурюють в атмосферу альбому декілька “скітів”.

На обкладинці — дитяче фото Наді. Воно підкреслює, що всередині слухачі знайдуть і почують дещо особисте та справжнє.

Шукайте свої сенси!

Актуальні новини
«Додому»: Настя Балог і POSITIFF присвятили пісню біженцям

Молода українська артистка Настя Балог і відомий співак і музичний продюсер POSITIFF випустили зворушливий трек «Додому». Проникливе виконання, потужні…

Детальніше
Співачка MOROZOVA презентувала пісню про непереможність та силу духу України

Співачка MOROZOVA (Наталія Морозова) презентує нову відеороботу «Віра. Надія. Любов». Артистка доповнила ліричну баладу про незламність духу атмосферним відео,…

Детальніше