Новини

03.11.2021

Прем’єра: артистка музичного видавництва Івана Дорна «Masterskaya» випустила провокаційний кліп

ЮЮ — Юлія Юріна (екс-учасниця гурту YUKO) випустила кліп на пісню «Подпольный» з міні-альбому «Подпольный», де артистка співає про різне та вільне кохання.
2 листопада на Youtube-каналі ЮЮ відбулася прем’єра відео на пісню «Подпольный».

У кліпі ЮЮ провокує своїм образом, сексуальністю та метафорами про вільне кохання. Над кліпом працювали Руслан Махов та Кирило Буняк відомі своїми роботами з Максом Барським, ALEKSEEV, гуртом «Время и Стекло» та багатьма іншими.


Коментар ЮЮ про кліп:
«Кохання перемагає будь-яку боротьбу та будь-які змагання.
А щоб зрозуміти задум відео, цей кліп потрібно обов’язково дивитися до кінця!»
ЮЮ про знімальний процес:
«На зйомку кліпу «Подпольный» у нас дуже швидко зібралася команда людей, які з палаючими очима літали по майданчику.
Ми знімали на ринзі, на якому тренується Усік. Два боксери з кліпу були справжніми боксерами. Ми з режисером попросили їх показати бій і трохи торкатися один одного в кадрі, але хлопці настільки захопилися, коли почався мотор, і влаштовували справжній спаринг. Вони билися по фану, і по фану в одного з боксерів аж розкришився зуб).


Це був справжній бійцівський клуб, де не було переможців. Усі просто кайфували у моменті.»
Коментар режисерскої команди :
«У цьому відео багато метафор і багато посилань, в яких, звичайно, не йдеться про жорсткість, більше ми розповідаємо мовою тіла певну емоцію двох людей, які об’єднуються в єдиному інтересі. Тут метафорою служить бокс як зв’язок двох чоловіків, через тренування вони висловлюють емоції та почуття.

Юля ж є провідником у кліпі і вона запрошує глядача до своєї підземної історії, де стикаються брутальні бійки та сексуальний, зухвалий образ артистки.
Для нас було важливо зробити так, щоб Юля залишалася собою, але привнесла нового до цієї особливої роботи. Нам здається це вдалося.

Актуальні новини
19 років з участі у кастингу ВІА Гра: Віра Брежнєва представила ремейк на трек гурту

Відверте декольте, яскравий мейк та янгольські крила: Віра Брежнєва приміряла образи часів своєї участі у культовому гурті «ВІА Гра»….

Детальніше
Тепер наречена! Анна Трінчер та Олександр Волошин оголосили про заручини

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена! Пропозицію руки та серця їй зробив блогер…

Детальніше